noviceUspešen vikend mlajših selekcij

12. aprila, 20220
Slovan : Šmartno

VISOKA ZMAGA MLADINCEV

Zadnjo tekmo rednega dela so mladinci opravili z odliko. Z rezultatom 6:2 so odpravili ekipo NK Šmartno. Zmagovalec tekme je bil znan že po prvem polčasu, ko so naši fantje povedli že s 4:0. Končni rezultat pa je bil 6:2. Zadetke so dosegli: Dajović, Dresh 2x, Kraković, Rus in Kolmanko (AG).

V naslednjem krogu v ligi za prvaka pričakujejo ekipo Bele Krajine.

VISOKA ZMAGA KADETOV

Kadeti so prav tako kot mladinci svoje delo opravili z odliko. Za zmago s 3:0 so zadetke dosegli Kraševec, Kurić in Gradišar.

REMI PROTI KOPRU

Selekcija U-15 je čez vikend gostila vrstnike iz Kopra. Ekipi sta se že pomerili v spomladanskem delu, kjer je rezultat bil 2:2.

Tekma je bila podobna prvi - trda na sredini igrišča, brez veliko pravih priložnosti. Prvi del se je končal z nepopularnim rezultatom 0:0. V nadaljevanju drugega polčasa pa smo videli dva zadetka.
Naši fantje so v 61. minuti povedli preko Durmića, ki je uspešno realiziral 11-metrovko. Štiri minute kasneje pa so gostje prišli do izenačenja preko kota, ko je zadel Kurtović.
Tekma se je tako kot prva končala z delitvijo točk, kar uvršča našo ekipo na 7 mesto.

V naslednjem krogu v sredo gostujemo pri vodilni ekipi Brava.