O KLUBU

Nogometno društvo Slovan je eno najstarejših nogometnih društev v Sloveniji, ki deluje od daljnega l. 1913. Vzgojili smo številne izvrstne nogometaše, med drugim 27 sedanjih in nekdanjih reprezentantov; od legend Marka Elsnerja in kapetana t. i. zlate generacije Aleša Čeha, do strelca znamenitega gola na svetovnem prvenstvu Zlatana Ljubijankića, trenutno enega najboljših vratarjev sveta Samirja Handanovića, aktualnega reprezentanta Petra Stojanovića in mnogih drugih.

Cilj kluba je razvoj mladih nogometašev za vseživljenjsko športno aktivnost. Športna vzgoja poteka z vključevanjem otrok iz okolja (Moste, Štepanjsko naselje, Nove Fužine, Vodmat) v program športnega in osebnostnega razvoja skozi nogomet, tekmovanje in druženje. V klubu delujejo vse selekcije od cicibanov do mladincev in članov. Naši člani prihajajo v glavnem iz najbolj gosto poseljenega območja Ljubljane z okoli 30.000 prebivalci. Samo v osnovnošolskih selekcijah treniramo dobrih 300 otrok. Skupaj nas je skoraj 600 in če temu prištejemo še starše, stare starše in prijatelje, lahko govorimo o pravcati športni skupnosti. Trenerski kader je kakovosten in je sestavljen iz nekdanjih državnih reprezentantov, diplomiranih profesorjev telesne vzgoje in trenerjev nogometa z licenco.

V želji nadaljevanja in nadgradnje bogate tradicije smo odprti za sodelovanje in podporo, ki jo bomo namenili vlaganju v nogometno opremo, vzdrževanju infrastrukture v Športnem parku Kodeljevo in ter pokrivanju stroškov strokovnega dela in udeležbe na turnirjih.

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

KLUB

rsz_logo_slovan_horizontalen_bel_crop

Nogometno društvo Slovan
Gortanova ulica 21

E: info@nd-slovan.si

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Spoštovani,

slišali smo za žalostno novica nogometaša Ilirije selekcije U-15 Hiraku Nomura, ki je pred dnevi, zaradi posledic Covid-19, izgubil svojega očeta. Novica je toliko bolj tragična, saj je bil oče njegov edini starš.

Situacija, v kateri se je znašel, je vsem nam težko predstavljiva. V klubu smo se zato odločili, da mu izrazimo tudi našo podporo in mu pomagamo po najboljših močeh. Nogometni klub Ilirija se je v ta namen obrnila na Zvezo prijateljev mladine Slovenija, ki je nevladna, prostovoljna, človekoljubna in neprofitna organizacija. Na ZPM so za fanta odprli ŠTEVILKO (SKLIC) HUMANITARNEGA SKLADA, na katerega se bodo zbirala sredstva, ki bodo namenjena izključno njemu.

V kolikor bi želeli tudi sami pokazati podporo fantu, lahko prispevke nakažete na:

Zveza prijateljev mladine Lj. Moste-Polje
Proletarska cesta 1
IBAN: SI56 3300 0000 1303 865
Sklic/referenca: SI00 673 (obvezno)

Vsem se že v naprej zahvaljujemo za pozitivne misli in prispevke!
... Poglej večPoglej manj

3 tednov nazaj  ·

Ogled na Facebook-u

Spoštovani starši in ljubitelji ND Slovan!

Ob izteku nepredvidljivega, a nogometno uspešnega leta se vam in vašim otrokom zahvaljujem za zaupanje in za vaš prispevek k razvoju društva. Res je, da nam je koronavirus onemogočil normalno treniranje in tekmovanje, toda kljub vsemu smo letos dosegli velike uspeha, katerih ne bi bilo brez vas. Ob izteku leta vam želim miren zaključek leta, katerega preživite v krogu svoje družine in ostanite zdravi.

Upamo, da se kmalu vidimo na nogometnih zelenicah

Vesel božič in srečno novo leto vam želi vaš Slovan ♥️
... Poglej večPoglej manj

4 tednov nazaj  ·