noviceU-17 IN U-19 S POLNIM IZKUPIČKOM

16. maja, 20220
Slovan : Komenda

ZMAGA MLADINCEV

Mladinci so se prav tako kot kadeti odlično izkazali ter premagali vrstnike iz Komende z rezultatom 3:1. Zadetke so dosegli: Džajić, Dajović in Fašun.

V naslednjem krogu, ki bo že v sredo naši fantje gostujejo pri ekipi Rudar Trbovlje.

VISOKA ZMAGA KADETOV

Kadeti so se v preteklem vikendu pomerili z ekipo Komende, ki je bila še brez poraza v letošnji sezoni.
Naši fantje so na glavnem igrišču na Kodeljevem odigrali odlično tekmo in vrstnike premagali z rezultatom 4:0, strelci so bili: Gradišar, Avrić, Letić in Kraševec.

PORAZ PROTI DOMŽALAM

Starejši dečki so v soboto odigrali zadjno gostujočo tekmo v letošnji sezoni, ko se pomerili z ekipo Domžal.

Prvi polčas je bil za gledalce nezanimiv, saj je bil rezultat 0:0, vendar z nekaj priložnostmi na obeh straneh. Tudi v drugem polčasu nismo zadetka videli do 70. minute, ko so domačini povedli in z 1:0 premagali naše fante.