noviceDERBI ZA PRVO MESTO

26. aprila, 20220
Ivančna Gorica : Slovan

ZMAGA MLADINCEV

Mladinci so v soboto 23. 4. gostovali pri vodilni ekipi Ivančne Gorice. Fantje so za ohranitev upanja v borbi za prvaka potrebovali zmago, ki so jo tudi prigarali.
V 48. minuti je Perpar zatresel lastno mrežo in tako povedel Slovan v prednost. Minuto kasneje so domačini izenačili in v 77. minuti prišli do popolnega obrata. Nato je v 82. in 84. minuti dva zadetka dosegel Šakanović ter v 87. minuti zapečatil zmagovalca Dajović, ki je dosegel zadetek za zmago s 4:2 v korist Slovana.

REMI KADETOV

Kadeti so prišli do točke proti Ivančni Gorici.
Prvi polčas ni postregel z nobenim zadetkom, zato pa smo v drugem polčasu videli kar 6 zadetkov. Domačini so povedli v 41. minuti, da bi v 45. minuti izid izenačil Gradišar. Nato so domačini v 48. in 63. minuti dvakrat zatresli mrežo Slovana in povedli že s 3:1. vendar so naši fantje preko Letića in Gradišarja izid izenačili na 3:3 in tako prišli do točke proti skupno prvouvrščeni ekipi Ivančne Gorice.