NekategoriziranonoviceDerbi v Dobu

11. marca, 20240

V 15. krogu 3. SNL zahod se je na Športnem parku Dob pred približno 400 gledalci odvijal derbi kroga. V prvem polčasu sta bili obe ekipi nevarni iz polpriložnosti, vendar brez večjega uspeha. V drugem polčasu so naši fantje povedli v 47′ preko Vidovića. Par minut kasneje se je pred vratarjem sam znašel Jenko, kateremu je veselje preprečila vratnica. V nadaljevanju tekme so domačini prišli do 11-metrovke, katero je odbranil Mrežar. V 65. minuti pa je po slabem posredovanju v kazenskem prostoru zadetek za domače dosegel Ficko. Slovan je v nadaljevanju tekme pretil iz protinapadov in ko je kazalo, da se bo tekma končala z neodločenim izzidom, je v 93. minuti po nesrečni reakciji obrambe gol za zmago dosegel Vuk. Čestitke našim fantom za prikazano borbo in željo, na žalost pa to tekmo sreča ni bila na naši strani. Naše fante v naslednjem krogu čaka domača tekma proti Lescam. Tekma bo v soboto 16. 3. ob 15:00 na Športnem parku Kodeljevo.