noviceU-15 z zmago, kadeti in mladinci s piko

30. avgusta, 2021
Jadran Dekani : Slovan

ZMAGA V DEKANIH

Starejši dečki so v sezono 2021/22 vstopili z zmago v gosteh proti Jadran Dekanom. Naši fantje so povedli v 15' preko Adrovića, kar je bil tudi rezultat prvega polčasa. V drugem polčasu je vodstvo povišal Letić v 40'. Dve minuti kasneje je Adrović dosegel še svoj drugi zadetek za 3:0. Zadetek v 61' je za domače dosegel Kavrečič, kar je bil tudi končni rezultat tekme.

V naslednjem kolu naši fantje ponovno gostujejo na obali pri Jadran Železničar.

PORAZ KADETOV

Prva tekma kadetov v letošnji sezoni se ni končala po pričakovanjih. Gostje so že po 15' minutah vodili s 3:0. V nadaljevanju so naši fantje uspeli rezultat znižati, vendar je bilo premalo zbranosti v napadu za morebiten obrat rezultata. Tekma se je končala z zmago domačinov s 3:2.

Naslednji krog so naši fantje prosti, naslednjo tekmo imajo čez 2 tedna proti Komendi na domačem igrišču.

REMI MLADINCEV

Mladinci prav tako kot kadeti niso pričeli prvenstvo po pričakovanjih. Mladinska tekma je imela podoben razplet dogodkov kot kadetska. Domačini so povedli v prvem polčasu že s 3:0, vendar so naši fantje do konca tekme rezultat uspeli poravnati na 3:3. Zadnjih 20 min so naši fantje pritiskali za zmago, vendar se je domača ekipa uspešno odbranila.