Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing solely line.
Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test override the digital.
Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day.
Evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution and more users.
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.
Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary and dynamically procrastinate.
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye ball.
Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks after installed base benefits.

CALCULATE YOUR BMI

Body mass index (BMI) is a measure of body fat based on height and weight that applies to adult men and women.

Commonly accepted BMI ranges are underweight: under 18.5 kg/cm2, normal weight: 18.5 to 25, overweight: 25 to 30, obese: over 30.

*Example: 165cm and 63kg – BMI is 23

TotalBMI

OUR PRINCIPLES

Being part of the Committee is a really good way to learn about the sport and children.
Joining a team is very exciting but it can also be a little bit daunting: new pitch, new routine etc. To help give you the best start we’ve put together useful information about soccer competitions.
Podcasting operational change management inside of workflows to establish.
Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits and sport.
Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary.
New normal that has evolved from generation X is on the runway heading.
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long distance.
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation diversity.

SOCCER CLUBOUR CLASSES

Oxygen Club provides children and young people the opportunity to learn and develop soccer skills.

SENIOR TEAM

FOR FAMILIES

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test.

TRAINING SCHOOL

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination at the end.

BASIC TACTICS

Evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution.

FIRST STEPS

Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity.

FOR KIDS

Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary and dynamically.

JUNIOR TEAM

ADVANCE TACTICS

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks after installed.

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

KLUB

rsz_logo_slovan_horizontalen_bel_crop

Nogometno društvo Slovan
Gortanova ulica 21

E: info@nd-slovan.si

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Spoštovani,

slišali smo za žalostno novica nogometaša Ilirije selekcije U-15 Hiraku Nomura, ki je pred dnevi, zaradi posledic Covid-19, izgubil svojega očeta. Novica je toliko bolj tragična, saj je bil oče njegov edini starš.

Situacija, v kateri se je znašel, je vsem nam težko predstavljiva. V klubu smo se zato odločili, da mu izrazimo tudi našo podporo in mu pomagamo po najboljših močeh. Nogometni klub Ilirija se je v ta namen obrnila na Zvezo prijateljev mladine Slovenija, ki je nevladna, prostovoljna, človekoljubna in neprofitna organizacija. Na ZPM so za fanta odprli ŠTEVILKO (SKLIC) HUMANITARNEGA SKLADA, na katerega se bodo zbirala sredstva, ki bodo namenjena izključno njemu.

V kolikor bi želeli tudi sami pokazati podporo fantu, lahko prispevke nakažete na:

Zveza prijateljev mladine Lj. Moste-Polje
Proletarska cesta 1
IBAN: SI56 3300 0000 1303 865
Sklic/referenca: SI00 673 (obvezno)

Vsem se že v naprej zahvaljujemo za pozitivne misli in prispevke!
... Poglej večPoglej manj

3 tednov nazaj  ·

Ogled na Facebook-u

Spoštovani starši in ljubitelji ND Slovan!

Ob izteku nepredvidljivega, a nogometno uspešnega leta se vam in vašim otrokom zahvaljujem za zaupanje in za vaš prispevek k razvoju društva. Res je, da nam je koronavirus onemogočil normalno treniranje in tekmovanje, toda kljub vsemu smo letos dosegli velike uspeha, katerih ne bi bilo brez vas. Ob izteku leta vam želim miren zaključek leta, katerega preživite v krogu svoje družine in ostanite zdravi.

Upamo, da se kmalu vidimo na nogometnih zelenicah

Vesel božič in srečno novo leto vam želi vaš Slovan ♥️
... Poglej večPoglej manj

3 tednov nazaj  ·