Slovan : Šenčur

PORAZ PROTI VODILNIM

Po 13. krogih naši fantje nažalost niso okusili slasti zmage in s tem se je končal prvi del prvenstva.

V prvem polčasu so naši fantje prejeli zadetek po napaki vratarja v 16. minuti ko je žogo v gol porinil Đuzić. Nato se v prvem polčasu ni zgodilo nič pretresljivega.
Na začetku drugega polčasa drugega polčasa so gostje prišli do hitrega povišanja vodstva, ko je ponovno zadetek dosegel Đuzić v 48. minuti. S tem zadetkom so nas gostje uspavali do 75. minute, ko je zadetek za znižanje vodstva dosegel mladinec in rezervist Džajić. Tekma se je po doseženem zadetku razživela, vendar je zmanjkalo športne sreče za izenačenje, kar pa so gostje izkoristili v 93. minuti in v protinapadu povišali vodstvo na 3:1 kar je bil tudi končni rezultat tekme.

Naslednjo tekmo gostimo ekipo Adrie, kar je zadnja tekma v letošnji sezoni.