Gortanova ulica 21
1000 Ljubljana

E: info@nd-slovan.si

FACEBOOK

Zaostalo tekmo 11. kroga so člani v sredo odigrali proti FC Postojna. Že v prvem polčasu smo povedli z dvema zadetkoma našega kapetana Tadeja Grmeka. V zadnjih minutah pa je tekmo zaključil naš najboljši strelec Ibrahim Arafat. Z odličnim rezultatom se je tekma končala s 3:0. ❤️🤍Tako so rdečebeli zaključili prvi del sezone z 8. mestom na lestvici 3.SNL.⚽️ @fcpostojna Hvala vsem navijačem za spodbudo, se vidimo spet marca na domači tekmi! ❤️🙏🏽🙌🏽 ... Poglej večPoglej manj

6 dni nazaj  ·

Ogled na Facebook-u
V zadnjem krogu tega leta so naši fantje prišli do pomembne zmage proti mestnem tekmecu Svobodi. NK Svoboda LjubljanaKljub zahtevnim razmeram na zelenici se je nasprotnikova mreža zatresla kar petkrat. ⚽️Gole so dosegli Ibrahim Arafat, Popović, Haznadar, Krajc in Kos.Domača ekipa je omilila rezultat z enim zadetkom, kateri se je končal z visoko zmago naših z 1:5. Bravo fantje❤️🤍👏🏽 ... Poglej večPoglej manj

© 2020 ND Slovan. Vse pravice pridržane

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ndslovan/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107