Urnik

Kliknite na vašo ekipo in poglejte urnik za naslednji teden.

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

16.00 – 17.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

16.00 – 17.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

 

 

17.00 – 18.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

17.00 – 18.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

16.30 – 17.45

Mala umetna trava

Slačilnica 2

16.30 – 17.45

Mala umetna trava

Slačilnica 2

16.30 – 17.45

Mala umetna trava

Slačilnica 2

 

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

17.45 – 19.00

Mala umetna trava

Slačilnica 3

 

17.45 – 19.00

Mala umetna trava

Slačilnica 2

17.45 – 19.00

Mala umetna trava

Slačilnica 2

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travi

Slačilnica 2

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travi

Slačilnica 3

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travi

Slačilnica 2

 

Prvenstvena tekma – NK Bravo : ND Slovan ob 17.00 na Ljubljani

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

Prvenstvena tekma – ND Slovan : NK Arne Tabor ob 17.30 na igrišču z umetno travo

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

Prvenstvena tekma – ND Slovan : NK NK Olimpija 10.00 na igrišču z umetno travo

 

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

 

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

Prvenstvena tekma – ND Slovan : NK Domžale ob 12.00 na igrišču z umetno travo

 

 

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

16.00 – 17-30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

 

16.00 – 17-30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

Prvenstvena tekma – NK Svoboda Kisovec : ND Slovan ob 11.30 v Kisovcu

 

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica R

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

Prvenstvena tekma – NK Dolomiti : ND Slovan ob 10.00 na Dobravi

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

 

 

 

Prvenstvena tekma – NK Mengo : ND Slovan ob 14.30 v Mengšu

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

 

 

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

 

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

 

Prvenstvena tekma – NK Mengo : ND Slovan ob 16.30 v Mengšu

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

Ponedeljek, 23. 09. Torek, 24. 09. Sreda, 25. 09. Četrtek, 26. 09. Petek, 27. 09. Sobota, 28. 09. Nedelja, 29. 09. Ponedeljek, 30. 09.

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Pokalna tekma – NK Jevnica : ND Slovan ob 16.30 v Jevnici

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Prvenstvena tekma – NK Kresnice : ND Slovan ob 17.00 na igrišču z umetno travo

19.00 – 20.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Sponzorji

Naša himna
Sledi nam