Urnik

Kliknite na vašo ekipo in poglejte urnik za naslednji teden.

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

 

 

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

 

 

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

17.00 – 18.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

16.00 – 17.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

17.00 – 18.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

16.00 – 17.00

Dvorana Kodeljevo – Mala telovadnica

18.00 – 19.15

Srednja upravno administrativna šola

 

17.00 – 18.00

Mala telovadnica – Dvorana Kodeljevo

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

18.00 – 19.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

15.00 – 16.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

16.00 – 17.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

18.00 – 19.15

Srednja upravno administrativna šola

18.00 – 19.00

Mala telovadnica – Dvorana Kodeljevo

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

16.00 – 17.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

18.00 – 19.30

Balon

19.00 – 20.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

18.00 – 19.15

Srednja upravno administrativna šola

16.00 – 17.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

18.00 – 19.30

Srednja upravno administrativna šola

 

15.00 – 16.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

15.00 – 16.00

Dvorana Kodeljevo – mala telovadnica

19.15 – 20.30

Srednja upravno administrativna šola

18.00 – 19.30

Srednja upravno administrativna šola

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

Skupina 1 (trener Domen Zaviršek)

OŠ Kette Murn ob 16.00

Skupina 2 (trener Jože Stanko)

Srednja upravno administrativna šola 18.00 do 19.30

Skupina 3 (trener Jure Škafar) Srednja upravno administrativna šola 18.00 – 19.30

OŠ Kette Murn

18.30 – 19.30 (po dogovoru s trenerji)

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

Skupina 1 (trener Domen Zaviršek)

OŠ Kette Murn ob 16.00

Skupina 2 (trener Jože Stanko)

Srednja upravno administrativna šola 19.15 do 20.30

Skupina 3 (trener Jure Škafar) Srednja upravno administrativna šola 19.15 – 20.30

 

 

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

Srednja upravno administrativna šola

19.00 – 20.30

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

Srednja upravno administrativna šola od 19.15 – 20.30

 

 

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

 

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 2

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno ravo

Slačilnica 5

 

 

 

16.00 – 17.30

Igrišče z zumetno travo

Slačilnica 2

 

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 3

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

 

 

 

 

 

16.00 – 17.30

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 1

 

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

Ptrijateljska tekma – ND Slovan : NK Medvode ob 17.30 na igrišču z umetno travo

 

 

 

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 5

 

Ponedeljek, 10. 12. Torek, 11. 12. Sreda, 12. 12. Četrtek, 13. 12. Petek, 14. 12. Sobota, 15. 12. Nedelja, 16. 12. Ponedeljek, 17. 12.

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

 

17.30 – 19.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Ptrijateljska tekma – ND Slovan : NK Medvode ob 17.30 na igrišču z umetno travo

19.00 – 20.00

Igrišče z umetno travo

Slačilnica 4

Sponzorji

Naša himna
Sledi nam