Urnik

Kliknite na vašo ekipo in poglejte urnik za naslednji teden.

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

17:30 – 18:30

16:00 – 17:00

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

17:30 – 18:30

16:00 – 17:00

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

Rdeči

16:00 – 17:00

Mala dvorana Kodeljevo

Beli

16:00 – 17:00

Mala dvorana Kodeljevo

Rdeči

16:00 – 17:00

Mala dvorana Kodeljevo

Beli

16:00 – 17:00

Mala dvorana Kodeljevo

Rdeči

16:00 – 17:00

Beli

17:00 – 18:00

Mala dvorana Kodeljevo

 

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

19:00 – 20:30

dvorana SUAŠ

16:00 – 17:30

velika dvorana Kodeljevo

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

Rdeči in beli

18:00 – 19:30

dvorana SUAŠ

Rdeči

18:00 – 19:00

dvorana SUAŠ

Beli

16:15 – 17:00

OŠ Božidarja Jakca

Rdeči in beli

18:00 – 19:00

dvorana SUAŠ

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

15:00 – 16:00

velika dvorana Kodeljevo

15:30 – 17:00

 

OŠ Božidarja Jakca

19:00 – 20:30

dvorana SUAŠ

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

16:00 – 17:30

 

17:30 – 19:00

Slačilnica 1

16:00 – 17:30

Slačilnica 4

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

17:30 – 19:00

Slačilnica 2 (Mačkić)

17:30 – 19:00

Slačilnica 2 (Mačkić)

16:00 – 17:30

Slačilnica 2 (Mačkić)

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

17:30 – 19:00

Slačilnica R (Stanko)

17:30 – 19:00

Slačilnica R (Stanko)

16:00 – 17:30

Slačilnica 2 (Stanko)

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

16:00 – 17:30

Slačilnica 5

17:30 – 19:00

Slačilnica 5

ND Slovan : NK Šmartno ob 19:00 na igrišču z umetno travo

16:00 – 17:30

Slačilnica 5

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

17:30 – 19:00

Slačilnica 4

17:30 – 19:00

Slačilnica 4

NK Koper : ND Slovan ob 15:00 v Kopru

16:00 – 17:30

Slačilnica 4

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

17:30 – 19:00

Slačilnica 1

17:30 – 19:00

Slačilnica 4

16:00 – 17:30

Slačilnica 5

NK Kranj : ND Slovan ob 11:00 v Kranju

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

19:00 – 20:30

Slačilnica 5

17 :30 – 19:00 Slačilnica 5

17:30 – 19:00

Slačilnica 5

Ponedeljek, 20. 01. Torek, 21. 01. Sreda, 22. 01. Četrtek, 23. 01. Petek, 24. 01. Sobota, 25. 01. Nedelja, 26. 01. Ponedeljek, 27. 01.

19:00 – 20:30

Slačilnica 4

NK Koper : ND Slovan ob 15:00 v Kopru

17:30 – 19:00

Slačilnica 4

ND Slovan : NK Svoboda ob 14:00 na igrišču z umetno travo

Sponzorji

Naša himna
Sledi nam
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram