Nesrečen poraz pri Trebnjem

Tekma se je začela zelo obetavno za našo ekipo. V uvodnih minutah tekme smo si pripravili zelo lepe priložnosti, ki pa nažalost niso končale v mreži domačinov. To so domačini tudi izkoristili in v 17. minuti prišli do vodstva. Po nespretnosti v našem kazenskem prostoru pa so domačini dobili še enajstmetrovko in jo tudi realizirali. Štiri minute Tadej Grmek znižuje rezultat na 2:1, vendar so domačini po lepem zadetku iz prostega strela na odmor odšli s prednostjo 3:1. Drugi polčas se je ponovno dobro začel za našo ekipo, v 5. minuti nadaljevanja je Ljubijankić znižal rezultat na 3:2. Do naslednjega gola smo ponovno zgrešili več lepih priložnosti, nato pa so domačini ponovno zadeli za 4:2. Dve minuti kasneje je rezultat znižal Krajc Jaka. Do konca tekme smo poskušali izenačiti, vendar ne dovolj odločno tako je zmaga romala v roke domačinov.