Pomembna zmaga članov v gosteh

Članska ekipa se je iz gostovanja v Podzemlju vrnila s tremi točkami. Na težkem igrišču so po protinapadu domačini preko Aleša Kirina prišli do vodstva z 1:0, vendar vodstvo ni dolgo trajalo. V 25. minuti je za izenačenje zadel Zlatan Ljubijankić, da bi tri minute kasneje rezultat spreobrnil Anel Puškar na 1:2, kar je bil tudi rezultat prvega polčasa. V drugem polčasu so domačini rezultat izenačili v 53. minuti, strelec je bil ponovno Kirin. V 67. minuti je vratar Stevanović prejel rdeči karton, za prekršek izven kazenskega prostora, po katerem je sodnik pokazal na belo točko. Domačini najstrožje kazni niso realizirali, kar je ponudilo možnost Timu Adlešiču, da je v 88. minuti dosegel še tretji zadetek za Slovan. Drama se je nadaljevala v 97. minuti, ko je sodnik še z drugim rdečim kartonom predčasno pod prho poslal še drugega našega igralca. Z dvema igralcema manj smo zdržali pritisk domačinov in odnesli tri točke na Kodeljevo.