Kadeti in mladinci s polnim izkupičkom

Kadeti in mladinci so v nedeljo v 10. krogu Prve lige MNZ Ljubljana gostili ekipo NK Jevnica. Kadeti so zmagali visoko z rezultatom 7:1 in tako ostali za petami vodilni ekipi lige. Prvi zadetek na tekmi je padel v 23. minuti po strelu Matevža Mediča. Drugi zadetek je padel po avtogolu gostujočega igralca Jana Južnika. Do konca polčasa sta zadela še Šakanović in Puncer. V drugem polčasu je ponovno zadel Puncer, nato pa je še v 70. in 71. minuti dva zadetka dosegel Kadrijevič. Častni zadetek za gostujočo ekipo je v 73. min dosegel Cverle Peter.
Mladinci so po dveh zaporednih porazih prav tako prišli do visoke zmage s 4:1. V 17. minuti je mrežo gostov načel Turk Jaka, ki je nato dve minuti kasneje dosegel še svoj drugi gol na današnji tekmi. V 46. minuti je Kotar Domen povišal vodstvo na 3:0, vendar je tri minute kasneje Robič Andraž znižal na 3:1. Nato pa je v 68. minuti še svoj tretji in zadnji gol na tekmi dosegel Turk Jaka.

Na skupni lestvici ekipi zasedata drugo mesto z devetimi točkami zaostanka za vodilno ekipo Laby’s Mengo 28. V naslednjem krogu naši kadeti in mladinci gostujejo v Trebnjem.