Člani po preobratu do poraza

Članska ekipa je v 10. krogu regionalne Ljubljanske lige doživela svoj peti poraz v letošnji sezoni in tako ostaja v spodnji polovici razpredelnice.

Začetek za Slovan je bil izjemen. Že v 6. min je preko Barbose prišel v vodstvo, v 13. min pa je svoje vodstvo podvojil preko Tadeja Ferka. Vendar vodstvo ni trajalo dolgo, gostje so še pred iztekom prvega polčasa prišli do preobrata. V 23. min je preobrat začel Seferović, v 30. min pa je rezultat na 2:2 izenačil Mešanović. Do konca polčasa je za goste  še en zadetek dosegel Seferović Matic. V drugem polčasu je Slovan poskusil rezultat preobrniti v svojo korist, vendar neuspešno. V 55. in 71. min sta Bizilj Tadej in Rahne Nik zatresla mrežo domačih in tako je rezultat ostal 2:5.

Člani v sredo ob 19. uri gostujejo v Novem mestu pri ekipi Trebnje Tian, ki se nahaja na 9. mestu z tekmo manj.