Polovični uspeh kadetov in mladincev

Naši kadeti in mladinci so v 9. krogu Prve lige MNZ Ljubljana odigrali tekmo z NK Dragomer Dolomiti. Kadeti so z rezultatom 4:1 premagali domačine in tako so se približali vodilni ekipi Menga na dve točki zaostanka. Varovanci trenerja Daneta Kitića so povedli že po 4. minutah igre, ko je zadetek dosegel Ali Abdulkhaziret. V 15. min je vodstvo povišal Džajić nato pa je do konca polčasa zadetek dosegel še Žiga Rus, ki je nato v nadaljevanju tekme v 51. min dosegel še svoj drugi zadetek. Tolažilni zadetek je za domače dosegel Nace Mikuš v 61. min za končni rezultat 1:4.

Mladinci pa so na žalost morali priznati premoč, saj so izgubili z rezultatom 6:1. Domačini so prvi polčas dobili z 2:0. V nadaljevanju je iz 11-metrovke rezultat na 2:1 znižal Tarik Šahinović, kar pa ni bilo dovolj za preobrat. Domači so nato v nadaljevanju dosegli še štiri zadetke.