Praznih rok iz Kisovca

Članska ekipa je v nedeljo gostovala pri ekipi NK Zagorje. Gostitelji so zmagali z rezultatom 3:2. Domače je v 9. min v vodstvo povedel Kristijan Šmid, nato pa v je v 26. min rezultat na 1:1 poravnal Matic Lukman Čoko. Domači so nato do konca prvega polčasa še enkrat zatresli mrežo in na odmor odšli z golom prednost. V drugem polčasu je Tomaž Nahtigal iz enajstmetrovke v 57. min povišal vodstvo na 3:1, zadnji gol na tekmi pa smo videli v 78. min ko je Fabio Barbosa Falcao izid znižal na 3:2. Člane tako že naslednji teden čaka novi izziv, ko doma pričakujejo drugo uvrščeno ekipo Ihana.