Beganovič je potreboval le minuto

Prva ekipa starejših dečkov Slovana je v sedmem krogu nove sezone Prve lige MNZ Ljubljana na Kodeljevem pričakala vrstnike iz NK Zagorje. Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1. Potem ko je v prvem polčasu za goste zadel Lovro Trdin, je rezervist Slovana Brendon Beganovič samo minuto po vstopu v igro poskrbel za končni rezultat. Slovan A je tako vknjižil prvi neodločen izid v sezoni in na lestvici zaseda drugo mesto. Druga ekipa naših starejših dečkov je na domačem igrišču doživela peti poraz. V sedmem krogu Tretje lige je z 0:4 klonila proti Laby’s Mengu in je na lestvici deseta.