Ferk dvakrat za zmago

Člani Slovana so v Ivančni Gorici igrali tekmo sedmega kroga Regionalne Ljubljanske lige. Prišli so do drugega kompleta treh točk v novem prvenstvu. Tadej Ferk je bil junak dvoboja, dosegel je zadetka za zmago z 2:1. V prvem polčasu je uspešno izvedel enajstmetrovko, že v uvodnih minutah nadaljevanja pa je postavil končni izid srečanja. Vmes je za domače izenačil Luka Zaletelj. Ivančani so sicer že v prvem polčasu ostali brez izključenega Aljaža Antona Križmana, Rdeči pa so nastopili v pomlajeni zasedbi in prišli do pomembne zmage. V osmem krogu bodo igrali doma proti trboveljskem Rudarju.