Kadeti visoko zmagali, mladinci izgubili

Kadeti in mladinci so sredi tedna igrali preloženi tekmi tretjega kroga Prve lige MNZ Ljubljana proti vrstnikom iz Ihana. Kadeti so v torek zmagali s 7:0. Žiga Rus je zadel dvakrat, enkrat pa so bili natančni Nik Okorn, Matevž Slaček Medič, David Vitamvas in Ali Abdulkhaziret. Slednja sta v igro vstopila v drugem polčasu in potrdila tretjo zmago naše selekcije do 17 let. Mladinci so v četrtek proti Ihanu doživeli drugi poraz v sezoni, na Kodeljevem so klonili z 2:3, čeravno so z goloma Ziabarija in Rusa dvakrat izenačili. Praznih rok so ostali v zadnji minuti tekme, ko je zadel Jaka Mivšek. Na skupni lestvici je Slovan sedmi, v šestem krogu bo gostoval v Kamniku.