Dva gola in dva rdeča kartona

Člansko moštvo Slovana je v sklopu šestega kroga Regionalne Ljubljanske lige na Kodeljevem pričakalo zasedbo Laby’s Mengo 28. Na glavnem stadionu se je srečanje končalo z izidom 1:1. Zadetka sta padla v drugem polčasu, ko je Amar Seliman Slovan najprej popeljal v vodstvo, za goste pa je Anej Kmetič izenačil dobrih deset minut pred iztekom dvoboja. V prvem delu je bil pri gostih izključen Levec, tik pred koncem tekme pa pri Rdečih tudi Zlatan Ljubijankič, ki je v igro vstopil s klopi. Prvi nastop za Slovan so vpisali Matej Rapnik, Dalibor Teinovič in Miroslav Grbič. Slovan je na lestvici trenutno dvanajsti, v sedmem krogu pa bo gostoval v Ivančni Gorici.