V Kisovcu iztržili točko

Člansko moštvo Slovana je novo tekmovalno obdobje v Regionalni Ljubljanski ligi začelo s tekmo drugega kroga, saj je bil dvoboj prvega z Medvodami prestavljen na 11. september. Drugi krog sezone 2019/2020 je prinesel neugodno gostovanje v Kisovcu, kjer je Slovan pri Svobodi iztržil točko z izidom 1:1. Zadetka sta bila dosežena v prvem polčasu. Harun Hodžič je popeljal domače v vodstvo, samo štiri minute kasneje pa je Tadej Ferk postavil končni rezultat srečanja. Slovanovci s tekmo manj zasedajo sredino lestvice 14-članske četrte lige. Na vrhu sta ekipi Cockta Kresnice in Ihan z dvema zmagama.