Kadeti do točke na Gorenjskem

Mladinci in kadeti Slovana so v predzadnjem 26. krogu 2. SML/SKL-zahod gostovali pri vrstnikih iz NK Šenčur. Selekcija U-17 je bila uspešnejša, osvojila je točko ob izidu 2:2. V drugem polčasu so prisotni videli tri od štirih zadetkov. Šenčurjani so že vodili z 2:0, v zadnjih desetih minutah srečanja pa sta točko Slovanu prinesla Žiga Rus in Patrik Petkovič. Naši kadeti so zabeležili četrti neodločen izid v iztekajoči se sezoni. Selekcija U-19 je na Gorenjskem utrpela 17. poraz, gostitelji so bili boljši z izidom 7:0, Slovan pa je celotno srečanje odigral z desetimi igralci. Na skupni lestvici Slovanovci zasedajo predzadnje mesto. V zadnjem krogu bodo na Kodeljevem gostovali mladinci in kadeti iz ND Bilje.