Končno prva zmaga pomladi!

Mladinci in kadeti Slovana so v okviru 21. kroga 2. SML/SKL-zahod gostovali v Stražišču pri Kranju in se soočili z vrstniki iz NK Sava Kranj. Bili so polovično uspešni. Kadeti so prišli do prve zmage v spomladanskem delu sezone. Nik Slaček Medič je bil dvakratni strelec ob slavju z izidom 2:1. Domači so povedli, a je Slovanu uspelo izenačiti še v prvem polčasu, v drugem pa je prišel do pomembne zmage v boju za obstanek v zahodnem delu druge slovenske lige.

Mladinci so utrpeli peti poraz na peti preizkušnji v drugem delu prvenstva. Kranjčani so bili boljši z 1:0, v končnici prvega polčasa je edini zadetek dosegel Nace Belec. Nekaj minut pred tem je bil pri Slovanu izključen Tarik Šahinovič, kar je gostiteljem olajšalo pot do zmage. Na skupni lestvici 2. SML/SKL-zahod Slovanovci zasedajo predzadnje mesto. Šest točk prednosti imajo pred Savo Kranj, za sedem točk pa zaostajajo za Krko, ki bo naslednja nasprotnica.