Jesenski del končali na šestem mestu

Člansko moštvo Slovana je na domačem igrišču nastopilo zadnjič v letošnjem letu. V 11. krogu Regionalne Ljubljanske lige je pričakalo ekipo Cockta Kresnice. Gostje so po prvem polčasu brez zadetkov v nadaljevanju prišli do zmage z izidom 3:1. Maid Halilbašič je bil izključen že v 31. minuti prvega polčasa, kar je našim članom močno otežilo nadaljevanje tekme. Stefan Miljevič je tako v zadnji minuti srečanja omilil poraz Rdečih, ki so jesenski del sezone v četrti ligi končali na šestem mestu s štirimi zmagami, dvema neodločenima izidoma in petimi porazi. Spomladanski del se bo predvidoma začel 16. marca 2019, ko bo Slovan gostil Svobodo iz Kisovca.